İletişim bilgileri

Abdurrahman Nafiz Gürman Mah Haldun Taner Sokak no:27 D:C blok daire, 34100 Güngören/İstanbul

Bir telefon kadar uzakta +90 (212) 945 4744 contact@rastmobile.com

Kullanıcı yönetimi Sistemi kullanacak kişilerin Rol yönetimleri İş süreçlerinin takibinde kullanacağınız statülerin yönetimi

Vermiş olduğunuz Hizmetler, İş emri oluştururken daha önce bu alanda tanımlamış olduğunuz bir hizmet seçersiniz. Hizmetler etiket ve kategori ile gruplanabilir.

Bu alanda Ürünlerinizi ve Stoklarınızı tanımlayabilir, İlgili ürünleri servis fişi oluştururken ekleyebilirsiniz. Ayrıca Stok düş özelliği sayesinde deponuzdan hızlıca çıkış yapabilirsiniz.

Ömürlü malzeme yönetimi sayesinde stoklarınızda ki ürünlerinizin ömürlerini, ve kullanıldıkları servis fişlerinde ki ömürleri takip edebilir, SMS, email ve sistem için bildirimler ile bu ömürlü malzemelerinizi takip edip, hatırlatma alabilirsiniz.

Müşterilerinizle alakalı tüm bilgileri bu alanda tutabilir ve yine bu alandan müşterilerinizin geçmiş servis fişlerini görüntüleyebilirsiniz.

Bu ekranda daha önce tanımlamış olduğunuz Kuryelerinize, İş ataması yapabilir, İş atarken Ürün, Hizmet seçebilir, Cari seçip, O işleme özel indirim tanımlayabilirsiniz. Ayrıca İleri Tarihli iş seçebilirsiniz. İlgili kuryeye bildirim gidecek ve mobil uygulamada Görevlerim ekranında görüntülenecektir.

Saha ekibinizi canlı olarak bu ekrandan takip edebilirsiniz. Kuryelerinizin konumları ve tanımlı işlerin detaylarını bu ekrandan takip edebilirsiniz.

Birçok parametre kullanarak sistemde oluşturduğunuz ürünler, servisler, cariler ve işlerle alakalı rapor çıktıları alabilirsiniz.

Uygulama Size Şunları Sunar

Kurye Takip Uygulaması 2 ana modülden oluşmaktadır.

Admin Panel, Mobil Uygulama (iOS + Android) Admin Panel aşağıdaki özelliklere sahiptir;

son
our four step process

Ürün içeriğimizde neler var

Kurye Uygulaması Kurye uygulaması sayesinde sistemde kayıtlı olan kuryeler kendilerine verilen görevleri kolaylıkla takip edebilir ve işleri hızlı bir şekilde tamamlayabilir. Yönetici Uygulaması Yönetici uygulaması sayesinde kurye hareketleri ve iş detayları kolayca tanımlanabilir ve takip edilebilir.

dnmmm
our four step process

Web Uygulaması

Web uygulaması sayesinde kurye hareketleri ve iş detayları kolaylıkla tanımlanabilir ve takip edilebilir.

uygulama tanıtım videosu

Kurye takip uygulaması

You can test the Courier Tracking Application by contacting us, requesting a demo account, and following the steps below: