Kurye Takip Uygulaması – Admin Panel – 1

Kurye Takip Uygulaması – Admin Panel – 1

Bu yazıda kurye takip uygulaması admin panel ile alakalı bazı detaylar aktarılmıştır. Bize ulaşarak demo hesap bilgilerini alıp, aşağıda ki aşamaları takip ederek Kurye Takip Uygulamasını test edebilirsiniz.

Kurye Takip Uygulaması 2 ana modülden oluşmaktadır.

 1. Admin Panel
 2. Mobil Uygulama (iOS + Android)

Bu yazımızda Admin Panel ile alakalı özelliklere değineceğiz. Bir sonra ki yazı konumuzda Kurye Uygulamasının detaylarıyla alakalı olacak.

Admin Panel aşağıda ki özelliklere sahiptir;

 1. Kullanıcı Yönetimi, Rol Yönetimi ve Statü Yönetimi
  1. Kullanıcı yönetimi
  2. Sistemi kullanacak kişilerin Rol yönetimleri
  3. İş süreçlerinin takibinde kullanacağınız statülerin yönetimi
 2. Hizmet Yönetimi ve Kategoriler
  1. Vermiş olduğunuz Hizmetler, İş emri oluştururken daha önce bu alanda tanımlamış olduğunuz bir hizmet seçersiniz. Hizmetler etiket ve kategori ile gruplanabilir.
 3. Ürün Yönetimi ve Stok
  1. Bu alanda Ürünlerinizi ve Stoklarınızı tanımlayabilir, İlgili ürünleri servis fişi oluştururken ekleyebilirsiniz. Ayrıca Stok düş özelliği sayesinde deponuzdan hızlıca çıkış yapabilirsiniz.
  2. Ömürlü malzeme yönetimi sayesinde stoklarınızda ki ürünlerinizin ömürlerini, ve kullanıldıkları servis fişleridne ki ömürleri takip edebilir, SMS, email ve sistem için notifikasyonlar ile bu ömürlü malzemelerinizi takip edip, hatırlatma alabilirsiniz.
 4. Cari Yönetimi
  1. Müşterilerinizle alakalı tüm bilgileri bu alanda tutabilir ve yine bu alandan müşterilerinizin geçmiş servis fişlerini görüntüleyebilirsiniz.
 5. Paket Yönetimi & İş Oluştur
  1. Bu ekranda daha önce tnaımlamış olduğunuz Kuryelerinize, İş ataması yapabilir, İş atarken Ürün, Hizmet seçebilir, Cari seçip, O işleme özel indirim tanımlayabilirsiniz. Ayrıca İleri Tarihli iş seçebilirsiniz. İlgili kuryeye bildirim gidecek ve mobil uygulamada Görevlerim ekranında görüntülenecektir.
 6. Lokasyon Takibi
  1. Saha ekibinizi canlı olarak bu ekrandan takip edebilirsiniz. Kuryelerinizin konumları ve tanımlı işlerin detaylarını bu ekrandan takip edebilirsiniz.
 7. Raporlama
  1. Birçok parametre kullanarak sistemde oluşturduğunuz ürünler, servisler, cariler ve işlerle alakalı rapor çıktıları alabilirsiniz.

Leave a Reply